Jūsų psichologai Kaune
            

Psichologo patarimai dėl pasirengimo konsultacijai

Prieš skaitant patarimus rekomenduojame tam pasiruošti.


1. Apgalvokite savo lūkestį.

Esminis klausimas, į kurį verta paieškoti atsakymo, yra: ko tikitės iš konsultacijos? Kuo realesnis ir konkretesnis bus jūsų lūkestis, tuo lengviau nuspręsite apie ką kalbėtis, lengviau pasieksite pokyčių. Tinkamai suformuluotas lūkestis bus nukreiptas labiau į save nei į kitus žmones.

2. Įvertinkite laiką.

Stenkitės laikytis sutarto konsultacijos pradžios ir pabaigos laiko. Patartina iš anksto apmąstyti, kaip norėtumėte paskirstyti susitikimo laiką. Rekomenduojame prieš sutartą konsultacijos pradžią skirti apie 15 minučių apmąstymui vienumoje, apie ką kalbėtis norėtųsi, kas yra svarbiausia, kokie pokyčiai galbūt įvyko nuo paskutinio susitikimo? Galite pasivaikščioti arba pasėdėti ramioje vietoje. Ši pauzė prieš konsultaciją leis sumažinti tempą, nereikės jaudintis, kad pavėluosite.

3. Nusiteikite atvirumui naujiems dalykams.

Kiekviena konsultacija - tai reali galimybė pokyčiui jūsų mintyse, veiksmuose, jausmuose. Būkite atviri ir atidūs jiems. Dideli dalykai dažnai pradžioje gali atrodyti paprasti ir nepastebimi. Esate kviečiami didesniam atvirumui ir nuoširdumui, nei galbūt yra įprasta kasdieniame gyvenime.

 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie