Jūsų psichologai Kaune
            

Psichologė Raminta Radzevičiūtė-Porutienė

Kai gyvenimo iššūkiai ar pokyčiai tampa pernelyg sudėtingi, kad pavyktų susitvarkyti patiems, kai užklumpa neviltis ar atrodo, kad niekas jūsų nesupranta - patikėkite savo sunkumus man, ir kartu rasime išeitis. Džiaugiuosi galėdama padėti savo klientams sustiprėti tiek, kad uždarę mano kabineto duris jie gali savarankiškai įveikti kylančius gyvenimo sunkumus. 

Esu baigusi Vytauto Didžiojo universiteto psichologijos bakalauro (1995 m.) bei psichologijos magistro (1997 m.) studijas. Turiu didelę lektorės ir seminarų vedančiosios darbo patirtį. Profesionalia psichologe konsultante dirbu jau daugiau nei 20 m., nuolat tobulinu savo profesinius įgūdžius.

Teikti psichologinę pagalbą pradėjau dar studijų laikotarpiu, kai nusprendžiau savanoriauti "Jaunimo linijoje" - tuomet pajutau, kad kiekviena galimybė jautriai ir padedančiai prisiliesti prie žmogaus sunkumų man yra išskirtinė dovana.

Padedu klientams, turintiems emocinių, bendravimo, savijautos kolektyve problemų. Padedu stiprinti pasitikėjimą savimi, giliau pažinti save ir atskleisti savo gebėjimus.

Psichologinėje konsultacijoje drąsinu atvirai pažvelgti į save, savo vidinį pasaulį bei ieškoti sprendimų dabarčiai ir ateičiai. Galiu jums tame padėti.

 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie