Psichologė Raminta Radzevičiūtė-Porutienė


Kai gyvenimo iššūkiai ar pokyčiai tampa pernelyg sudėtingi, kad pavyktų susitvarkyti patiems, kai užklumpa neviltis ar atrodo, kad niekas jūsų nesupranta - patikėkite savo sunkumus man, ir kartu rasime išeitis. Džiaugiuosi galėdama padėti savo klientams sustiprėti tiek, kad uždarę mano kabineto duris jie gali savarankiškai įveikti kylančius gyvenimo sunkumus. 

Esu baigusi Vytauto Didžiojo universiteto psichologijos bakalauro (1995 m.) bei psichologijos magistro (1997 m.) studijas. Turiu didelę lektorės ir seminarų vedančiosios darbo patirtį.

Teikti psichologinę pagalbą pradėjau dar studijų laikotarpiu, kai nusprendžiau savanoriauti "Jaunimo linijoje" - jau tuomet pajutau, kad kiekviena galimybė jautriai ir padedančiai prisiliesti prie žmogaus sunkumų man yra išskirtinė dovana.

Profesionalia psichologe konsultante dirbu jau daugiau nei 20 m., nuolat tobulinu savo profesinius įgūdžius. Turiu patirties tiek suaugusiųjų, tiek vaikų ir paauglių konsultavime bei vertinime. Ilgą laiką teikiau pagalbą šeimoms, kurių vaikai turi mokymosi negalių.

Padedu klientams, turintiems emocinių, bendravimo bei vaikų auklėjimo sunkumų, mokymosi ir savijautos kolektyve problemų. Padedu stiprinti pasitikėjimą savimi, giliau pažinti save ir atskleisti savo gebėjimus.

Galiu pasidžiaugti, kad ne kartą bendrų su tėvais pastangų dėka pavyko užmegzti pokyčius nešantį santykį su psichologinės pagalbos atsisakančiais vaikais ar paaugliais.

Psichologinėje konsultacijoje drąsinu atvirai pažvelgti į save, savo vidinį pasaulį bei ieškoti sprendimų dabarčiai ir ateičiai. Galiu jums tame padėti.

 
Parašykite
Paskambinkite
Apie