Psichologas Tomas Porutis

Psichologinis konsultavimas man daugiau nei darbas. Tai - mano tarnystė žmogui, padedant jam peržengti patiriamą liūdesį, neviltį, baimes. Dirbdami kartu su klientais mes ne kartą esame atradę viltį net tada, kai tai atrodė neįmanoma. Didelė dovana matyti žmogų, kuris vėl gali šypsotis.

Esu pabaigęs Vytauto Didžiojo universiteto psichologijos bakalauro (1997 m.) bei psichologijos magistro (1999 m.) studijas. 2000 - 2007 metais dirbau lektoriumi VDU, skaičiau paskaitas psichologijos studentams, profesijos konsultantams, mokytojams.

Psichologu konsultantu dirbu daugiau kaip 20 metų. Turiu patirties tiek suaugusių, tiek vaikų bei paauglių konsultavime.

Savo klientams padedu spręsti emocinius ir bendravimo sunkumus. Dirbu su nerimastingumo, pykčio, nepasitikėjimo savimi, santykių šeimoje, vaikų auklėjimo problemomis.

Tikėjimas - pats stipriausias terapinis veiksnys žmogaus gyvenime. Esant poreikiui, padedu klientams gilintis į savo religinius išgyvenimus. Tokiame darbe derinu tiek psichologines žinias, tiek katalikišką požiūrį į žmogaus dvasinį gyvenimą.

 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie